| Andrei093 a întrebat:

Am un buget de 3000-3500 si as vrea sa imi cumpar o masina SH,sunt intre un golf IV si opel astra h,care dintre cele doua este mai accesibila,mai buna? Consum,piese, fiabilitate.Ce imi sugerati? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| GhostRider02 a răspuns:

Si eu as merge pe astra h si gasesti si la 3500

| Alexandru942 a răspuns:

Salut, golf 4 gasesti unul foarte bun la banii astia, opelul este mai nou am vazut ca sunt un pic mai scumpe 4000-4500 nu stiu daca gasesti ceva serios la banii astia. bafta!

| YOsoso a răspuns:

Eu as merge pe opel astra h.sunt masini bune. consum 5, 5 in afara orasului.si in oras 7 la suta. diesel, 1.7 cm. piesele nu sunt exagerate poti sa iti faci si o comparare intre golf 4. si astra h.eu as merge pe astra H.dar sunt bani tai alegerea ta. bafta.