| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am un fiat grande punto din 2006. 1, 2 benzina si imi consuma cam mult.De ce? Si se poate face ceva sa nu mai consume asa de mult?

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Salut Vladut, mai mult de o resetare a calculatorului de bord n-ai ce sa-i faci, sunt motoare mici si subdimensionate avand in vedere greutatea masinii.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce inseamna consuma mult?

| Overom a răspuns:

Singurul lucru care il poti face, e sa circuli mai putin cu ea daca vrei sa pastrezi cascavalul in buzunar laughing