| Demarco12345 a întrebat:

Salut, Pentru cunoscatori de masini. Volkswagen Polo 2003 (B&D) Sau Fiat grande punto 2006 (B&D)
Care este mai bun?

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Uita de Fiat.
Sunt ieftine, au motoare bune dar pica restul.

| Demarco12345 explică (pentru xerxes1):

Benzina sau Diesel?

| xerxes1 a răspuns (pentru Demarco12345):

Indiferent.
A trebuit sa schimb planetarele si m-au speriat preturile, erau mai scumpe ca la BMW.
Tamburii de frana pe spate parca erau suflati cu aur 14 milioane amandoi.
La VW sau Audi un disc spate ieftin costa 50 de lei si 170 un Ate sau TRW.

| BeSmart17 a răspuns:

Volkswagen e mai bun..deoarece uita.te la ani..eu zic sa.ti iei volksvagen.e si o firma buna