| anonimulxxxhd a întrebat:

Salut am un ford ca 2003
cica trebuie schimbata chiuloasa si garnitura de chiuoasa cam cat ar costa aproximativ?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa faci asta? Pierzi apa si nu sti pe unde si "mesteru" a presupus ca trebuie schimbata chiuloasa?
Verifica bine toate furtunasele sa vezi daca nu cumva ii spart vreunu...
Asa am patit eu, am fost la 3 ateliere sa verifice de ce pierd apa si toti ziceau ca trebuie sa schimb chiuloasa si garnitura dar pana la urma am observat eu ca era spart un furtunas si totul s-a rezolvat cu doar 100 de lei (furtunasu si manapora)
Bafta!

| anonimulxxxhd explică:

K.a