| sWamP1993 a întrebat:

Am un Ford Focus din 2004 si vreau sa conectez calculatorul la computerul de bord. De ce as avea nevoie si cam cat mar costa toata treaba asta? mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu poti decat tester auto instalat pe calculator altceva nu ai ce si in momentul cand cumperi softul de teste iti da si cablu special!

| Angel0 a răspuns:

Cauta pe net interfata diagnoza Ford.Costa de la 100 ron in sus. Poti citi codurile de eroare,programarea cheilor, testarea diferitelor relee, etc.Este destul de utila chiar daca este o chinezarie.