| George12356456 a întrebat:

Am un ford focus mk1 (an 2000) si recent i-am montat un cd player JVC care suporta comenzi volan. Insa am o problema, cd player-ul are doar un fir pentru comenzi, iar masina are o mufa cu 5 fire (care intra in casetofonul original). Se poate modifica ceva ca sa mearga comenzile si la cel nou? Ofer funda!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai nevoie de un adaptor, firul din player intra in adaptor si din adaptor iese o mufa pentru comenzile de pe volan.

| George12356456 explică (pentru Intruder19):

Îmi poți da un link cu ce adaptor îmi trebuie, te rog?

| Intruder19 a răspuns (pentru George12356456):

Uite aici http://www.audioshop-magazin.ro/......d-jvc.html

dar nu stiu daca e compatibil 100% cu masina ta, cel mai bine inainte ii suni sau le trimiti mesaj si ii intrebi daca este compatibil cu ce ai tu.