| tr3ig a întrebat:

vreau sa inteb ceva! am un opel astra g si nu am casetofon pe el, adica am avut casetofonul ei original cu caseta dar mi s-a stricat, am comenzi pe volan, intrebare este! trebuie sa cumpar neaparat casetofon original de opel astra ca sa imi mearga comenzile de pe volan? sau sunt si alte casetofoane compatibile? va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Se pont monta kituri pentru asa ceva vezi pe net daca gasesti pentru mofelul tau, am impresia ca are importanta si modelul de casetofon.

| David_BV_1991 a răspuns:

Trebuie sa ai casetofonul original!