| alexlika a întrebat:

Am un ford mondeo 1.8 diesel 2008 125 cai si mi s-a spus ca am garnitura de chiuloasa dusa
dar in schimb masina nu are niciun fel de probleme. La prima vedere merg cu ea zilnic si nu imi face probleme nu-mi da cu apa afara, nu am ulei in vasul de apa, nu am apa in ulei, nu mi se ridica imi sta constant pana in 90 de grade. Plus de asta am fost intr-un parc de animale safary si acolo am mers timp de vreo 3 ore plus minus numai cu treapta 1 si era si foarte cald si tot nu s-a ridicat apa.
Pareri va rog frumos daca se poate!
As ajunge cu ea din Anglia in Romania?

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Cine ti-a spus asta si cum a facut constatarea?