| AnGeLInShAdOW a întrebat:

Salut, am un ford mondeo 1.8 td 1996. Problema este urmatoarea, cand incerc sa pornesc radioul imi cere un cod, pe care l-am aflat, l-am introdus si am apasat 5 asa cum spune in instructiuni. Codul cred ca este corect am primit tot acelasi cod din 3 surse diferite dar totusi nu functioneaza si dupa imi apare HOLD -30. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| SacadatPeBeat a răspuns:

Scoti radioul de acolo si te uiti pe el. Acolo ar trebui sa ai inscriptionat codul original