| Bloock a întrebat:

Salut, am un golf 4 si as vrea sa ii schimb toate boxele cu altele originale.
Intrebarea e, daca pe spate nu am boxe, sunt fire pentru a conecta altele sau trebuie sa cumpar si sa trag fire prin masina sa mearga si cele pe spate?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa vezi daca au fost vreodata boxe si in spate de obicei sunt date gauri pentru boxe si fire, daca masina a fost prevazuta doar cu doua boxe va trebuii sa tai din lemnun acela de pal sa pui boxe si sa tragi fire, deci clar trebuie facute modificări.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta un electrician auto, care are experienta in asemenea montari suplimentare de difuzoare!
In caz de montare gresita risti sa arzi aparatul sau chiar toata masina!

| sierra1 a răspuns:

"daca pe spate nu am boxe,... trebuie sa cumpar si sa trag fire prin masina"

corect, aia faci

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă mult succes.