| MarcuPopescu a întrebat:

Salut, am un golf 5 TDI, ce modificări pot sa ii fac de început sa arate mai frumos? Am un buget de 1000 de lei momentan, vreau sa îl aduc sa arate ca un R32 sau un gti sa fie mai agresiv

3 răspunsuri:
| olixandru a răspuns:

Golf 5 am si eu, un mic tuning a fost sa-i schimb oglinzile originale cu unele heliomate cu incalzire le gasesti aici http://oglindaauto.ro/exterioara/vw/golf-5/ sunt cele la 70 lei, pe langa faptul ca arata super frumos acum chiar isi fac treaba oglinzile astea, nu te mai deranjeaza farurile de la alta masina.

| relian a răspuns:

Foloseste banii aia sa faci altceva util cu ei.Mai agresiv decat este no sa fie, poate ai vrut sa spui SA PARA mai agresiv laughing asta e altceva.

| AmsaMare a răspuns:

Daca vrei sa modifici o masina cu bun simt incepe cu jantele, poate schiba comlet imaginea masinii