| superasu03 a întrebat:

Salut, Am un Golf 6 1.6 TDI DSG, de dimineață am întâmpinat o problema ciudata. Am gasit masina descuiata si toate geamurile date jos la maxim. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu vreo idee?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ti-a disparut ceva, atunci poate te ajuta politia.
Monteaza alarma pe masina si camere de supraveghere.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil ti-a inghetat butucul (unde bagi cheia).
Daca vrei sa nu mai patesti treaba asta pe viitor, mergi la un tester, sa iti dezactiveze coborarea/ridicarea geamurilor din cheie (in modulul confort), iar daca se va mai intampla treaba asta, doar se va descuia, nu se mai deschid si geamurile.

| Panamax a răspuns:

Ai stat pe telecomanda sau ai un buton blocat.
Am patit si eu de cateva ori.
Se poate dezactiva functia care coboare geamurile cu testerul.

| Iote a răspuns:

Ai uitat-o descuiata si niste copii s-au jucat ca s-ti atraga atentia. Inteleg ca nu ti s-a furat nimic din moment ce nu spui asta.

Răspuns utilizator avertizat