| CristianIonut1999 a întrebat:

Salut, am un Malaguti F12 (2003) de 80cc in 2 T cu o problema.
Acum cateva saptamani mergea perfect, pana cand intr-o zi, nu mai tragea, scazuse la viteza maxima 50km/h, inainte prindea 90km/h si din ce observ nu mai are aceeasi putere si cand spun asta ma refer ca daca las picioarele jos nu pleaca de pe loc.
Am schimbat cilindru, piston, segmenti, variator, role, bujie, carburator, filtru aer.
Nu inteleg care ar fi problema.

1 răspuns:
| maestrulfemeilor69420 a răspuns:

Pai probabil l-ai cumpărat de la un samsar care ți-a dat țeaca amice