| PopaAdriane1221429 a întrebat:

Salut! Am un mercedes c class motor 2.2 an 2003 si astăzi în drum spre casă mi s-a oprit motorul,nu a mai pornit,iar curent primeste doar ca nu se învârte motorul, eu cred ca este pompa de alimentare, voi ce părere aveți?

2 răspunsuri:
| badpanda a răspuns:

Poate ai avut cateva picaturi de apa in rezervor si a facut dop pe conducta din cauza frigului.

| PopaAdriane1221429 explică (pentru badpanda):

Nu cred ca am mers 100 de km azi cu ea si mai aveam 100 de m până acasă și să oprit dintr-o dată si nu m-ai vrea sa pornească