| Blekz a întrebat:

Am un mercedes e220 CDI (W210) si nu imi merge cd player-ul. Bag cd-ul imi arata Track 1, merge piesa putin si dupa cateva secunde imi apare "CD DISC ERROR", am incercat tot felul de cd-uri si tot la fel face, am cautat pe internet dar nici un raspuns...

4 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Probabil ai facut cd-ul la viteza prea mare, ar trebui facut la o viteza intre 4x si 16x.

| Blekz explică (pentru Ensiferum):

Am incercat la toate vitezele, de la 16x pana la 48x...

| OldSoul a răspuns:

Tind sa cred ca lentila care citeste informatia de pe cd este defecta, poti incerca cu diferite cd-uri de curatat lentila, sau poti merge la cineva care se ocupa cu asta sa o inlocuiasca.

| mihneajuk a răspuns:

Poate este cd-ul zgariat?