| DianaFP a întrebat:

Funda! De ceva vreme nu merge youtube-ul. Ma lasa sa ascult o melodie cateva secunde iar dupa imi apare "An error occurred. Please try again later". Am cautat mai multe solutii si nici una nu a mers. Daca sunteti siguri de raspuns va rog frumos sa-l ziceti happy
Multumesc mult!
PS. Folosesc Google Chrome si sunt abonata la Click Net

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori sunt defecțiuni tehnice ori nu ai programul necesar pentru a intra pe YouTube.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au niste probleme la YT ca eu patesc asa si pe rds si pe romtelecon si pe Orange

| suffarstar a răspuns:

Si eu tot asa patesc sad. Daca aflii ceva te rog anunta-ma si pe mine big grin.

| DianaFP explică (pentru suffarstar):

Sigur big grin Dar caut solutii de ceva timp si nu am gasit decat pentru cei de pe RDS... Restul inutile...

| suffarstar a răspuns (pentru DianaFP):

Eu am romtelcom, deci nu e de la RDS.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probabil intampina si ei defectiuni tehnice.
Te pup!

| elleme a răspuns:

Asa am patit si eu azi, dar am stat o ora fara sa mai ascult muzica si apoi a mers big grin

| DianaFP explică (pentru elleme):

Pai de pe la vreo 2 tot nu merge laughingbig grin

| elleme a răspuns (pentru DianaFP):

Mie acum imi merge :D... Nu stiu, asteapta si tu pana maine. Pana atunci asculta si tu muzica dupa http://www.trilulilu.ro/ :))

| Smilee4Mee a răspuns:

La fel mi se intampla si mie straight face