| danielul3u89 a întrebat:

De 2 zile nu imi merge Youtube-ul. Daca intru intr-un video oarecare dupa cateva secunde imi spune: An error has occured, please try again later straight face. Insa cu celalalte site-uri de genul YouTube imi merg fara probleme. Am incercat cu toate browser-urile si pe nici unul nu imi merge. Va rog ajutati-ma! P.S: am Windows XP si internet de la RDS&RCS.

1 răspuns:
| JomelaMaya a răspuns:

Exact asa am patit si eu azi si am primit urmatorul raspuns:

„ Instaleaza :

Adblock Plus

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/?src=search "

Si l-am instalat si acum pe mozilla imi merge, dar numai pe mozilla.