| xHellBoYx a întrebat:

Salut,am un Minsk rusesc 125cm3(motocicleta), si nu gasesc piese de schimb pe google sau pe alte site-uri. Daca m-ati putea ajuta,sa imi dati un site cu piese de minsk sau un nr de tel care are piese noi din Iasi, sau sa-mi recomandati pe vreocineva din Iasi.Multumesc

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.motociclism.ro - aveau undeva o sectiune 'coltul comunistelor', intreaba acolo.

| viotedy a răspuns:

Cauta pe -okazii, www piesedrujba.com/minsk,www.bikeshop/minsk -trebuie sa gasesti.

| xHellBoYx explică (pentru viotedy):

Pe www.piesedrujba.com nu stiu unde as putea face rost de numar si nu stiu de unde sa ma duc sa cumpar.
Ajuta-ma tu frate sa gasesc te rog ca nu gasesc, sau da-mi linkul de pe pagina unde ai gasit.Merci!

| viotedy a răspuns (pentru xHellBoYx):

Sus in dreapta la -contacte-e nr. de telefon.Sau iti faci cont si comanzi ce ai nevoie.Eu nu-ti pot da nr.aici.