| Filipescu a întrebat:

Salut, știe cineva de pe ce site pot cumpăra piese de schimb pentru rotopercutor marca stern că pe google nu găsesc ce imi trebuie, mulțumesc...

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu prea gasesti piese de schimb originale la nimic. Chiar daca gasesti, reparatia te poate costa nejustificat de mult.
Politica producatorilor este sa cumperi marfa noua, nu sa fie durabila!

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca pe site-urile lor, unde se vand rotopercutoare, ori contacteaza-i si intreba-i unde au un service de reparatii.