| vladcena32 a întrebat:

Salut, am un Mitsubishi Lancer din 2008 și i-am schimbat acum ceasul din bord și am o problema. In loc sa îmi arate câta benzina am in rezervor, îmi arată câta benzina avea in rezervor mașina de pe care a fost luat ceasul. Știe cineva ce as putea face sa îmi indice corect câta benzina am in rezervor?

2 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Incearca o resetare, daca nu merge cauta un electrician bun.

| vladcena32 explică (pentru iDarkness):

Îmi poți explica te rog cum as putea sa ii fac o resetare? Te referi sa apăs pe bețișorul ăla care resetează kilometri?