| Claudiu12345102030 a întrebat:

Am un moped Piaggio Si motor 49 cc, transmisie pe variator cu ambreiaj, curea. Îmi poate spune cineva cum aș putea să îi măresc puterea motorului? Precizez că la carburator am jiglor de 4, 9. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il duci la unu care face chip tuning si posibil va zice ca nu se poate

| Bariel a răspuns:

Mai bine il vinzi si investesti in ceva mai puternic. Ceva de 125cc 2 timpi, depinde si unde il folosesti, eu am un ktm sx125 2t si zici ca e turbat

| Claudiu12345102030 explică (pentru Bariel):

Nu pot să o vând, m-am atașat mult de această motoretă, nu îmi permit ceva mai puternic, întrebam să văd dacă aș mai putea câștiga viteză, dar nu reușesc