| AlinMarius a întrebat:

Salut am un opel astra g 1.6 16v benzina 1999 si am picat la noxe rar-ul, si as dori sa schimb catalizatorul, se poate monta de la orice tip de masina gen sa iau de la un fort. logan nu stiu, sal sudez la tevii

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Cel mai adesea la masinile de varsta asta noxele nu ies, indiferent ca-i pui catalizator sau mai stiu eu ce.
Nu stiu cum e in judet la tine, dar cel putin la mine se rezolva cu o mica atentie in scrumiera.
Cand ajungi acolo informeaza-te de la cei din fata ta cum e procedura cu atentia.
Sau eventual faci cum am spus eu si aia e.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Data urmatoare sa lasi 50-100 de lei in scrumiera daca nu vrei sa pici iar noxele.

O zi buna.

| AlinMarius explică (pentru OldSoul):

Pai am vb cu el, si m-a pus sa o repar

| AlinMarius explică (pentru OldSoul):

Daca m as duce luni si sa i pun 150 de lei in scrumiera crezi ca as lua?

| OldSoul a răspuns (pentru AlinMarius):

Cel mai adesea la masinile de varsta asta noxele nu ies, indiferent ca-i pui catalizator sau mai stiu eu ce.
Nu stiu cum e in judet la tine, dar cel putin la mine se rezolva cu o mica atentie in scrumiera.
Cand ajungi acolo informeaza-te de la cei din fata ta cum e procedura cu atentia.
Sau eventual faci cum am spus eu si aia e.