| Mirel_Robert_2000 a întrebat:

Salut, am un opel astra g si am o problema cu casetofonul. I-am scos bateria la masina si cand am băgat-o la loc nu mai mergea casetofonul. Imi cerea un cod pentru activare, am băgat un cod gresit si acum dupa ce am gasit codul bun in cartea masinii nu mai pot sa il bag, nu mai ma lasa, imi apare 7safe orice as face.Va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De obicei sculele aste se comportă așa - la o introducere gresită trebuie să aștepti să zicem o oră, la următoarea introducere gresită trebuie să aștepti 10 ore, apoi o zi și tot așa. Închide-l și încearcă mâine, vezi ce zice

| Mirel_Robert_2000 explică (pentru sierra1):

Astept de mai bine de o saptamana?

| ovidiu123432 a răspuns:

Incearca sa scoti si sa bagi iar bateria.

| Mirel_Robert_2000 explică (pentru ovidiu123432):

Am incercat si tot degeaba

| sierra1 a răspuns (pentru Mirel_Robert_2000):

Ai introdus codul gresit mai mult de trei ori, este?

| Mirel_Robert_2000 explică (pentru sierra1):

De 3 ori am introdus codul gresit