| 7ronaldoRM a întrebat:

Trucuri opel astra h daca ma poate ajuta cineva
la bord ma refer

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tii apasat pe sport (daca ai), si se dezactiveaza ESP-ul.
Tii apasat pe butonul de volum/inchidere a mp3-ului, si se da pe mut.
Mai era una smechera, dupa ce scoti cheia din contact dai de maneta din stanga (cea pentru lumini) intr-o parte, si se aprinde faza scurta + luminile de mers inapoi, si stau aprinse in jur de 1 minut, ca sa ai timp sa te dai jos din masina pe lumina, daca ai parcat intr-un loc neiluminat. Nu mai stiu in ce parte trebuie dat, cred ca in fata.
Alte "chestii" n-am mai descoperit, meniul mi s-a parut al naibii de complicat, abia gaseam folderele cu muzica...

| 7ronaldoRM explică:

Multumesc