| aLeXz95 a întrebat:

SAlut,am un opel vectra B din '99.Cand merg cu masina prin gropi,denivelari micute,sau apas pe masina,imi scartaie puntea de spate(este cu brate). vreau sa mentionez ca nu imi troncane, doar scartaie.Ce ar putea avea si cat m-ar costa piesele si manopera la service?

Răspuns Câştigător
| zeulzamolxe666 a răspuns:

Incepe intai cu telescoapele! apoi unde ai bucse de cauciu, da cu spray anticorosive. daca tot scartaie, ramai la varianta cu telescoape.chair daca nu bat ele pot scartai.masinile straine au telescoape cu gas..succes!