Întrebare recomandată | Mariuuss a întrebat:

Salut, am un scuter honda sky, modelul e vechi, problema daca stiti careva de unde pot cumpara semeringuri, rulmenti pentru ambielaj si ambielaj ca trebuie sa schimb piesele astea, DAU FUNDA!

11 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este recomandat daca vrei ceva serios sa comanzi la reprezentanta Honda. Asa esti sigur ca nu cumperi piese chinezesti sau turcesti pe care chiar si mari dealeri le vand ca fiind originale in unele cazuri. Daca vrei sa te risti pe comanda la orice magazin de scutere!

| a1doru a răspuns:

Cauta pe 4Tuning, sau la un dealer.

| KaPy2 a răspuns:

De unde esti?
In Focsani este un magazin numai de rulmenti si semeringuri, cauta si tu prin orasul tau sau cel mai apropiat oras de preferat la unul de scuterewinking

| Andr3y007 a răspuns:

Okazii

| yubyta123 a răspuns:

Te duci la centre de scutere, de obicei in piete gasesti asa ceva, cel putin asa este la noi

| stefania25 a răspuns:

De la magazinlaughing)

| Mariuuss explică:

Sunt tin tancabesti judetu ilfov, si anuntu dupa okazii cu scuteru honda sky este al meu laughing

| madalinpatrasc a răspuns:

Http://www.scuter-centre.ro/magazin/
ia legatura cu ei, au piese de calitate;)

| tribalboy a răspuns:

Acum cateva zile am vazut pe okazii exact ce cauti tu...

| XDabalyu a răspuns:

Omule in primul rand de unde esti

| dany2918 a răspuns:

Sallut eu ti-as recomanda sa cumperi de la un magazin specializat sau sda cauti pe okazii, mercador sau tocmai.ro
sper ca raspunsul meu sa iti fie de ajutor