| IlioiuDragos a întrebat:

Salut! Am un scuter si am un set rms de 49cm pistonul este original dar este cam dus si as vrea sa cumpar un piston China dar daca I fac rodajul cum trebuie ar trebui sa duca 500km

2 răspunsuri:
| Florian80 a răspuns:

Nu te apuca tu de asemenea "cumparaturi"! Nu are sens! Ai sa cumperi aiurea si dai banii degeaba! Mai bine du te la service si iti fac aia tot ce trebuie la.el+garantie!

| IlioiuDragos explică (pentru Florian80):

Pai e la service dar el mi-a pus piston China si ma intreb daca tine el a zis ca 500km ca i-a facut rodajul