| alecs94 a întrebat:

Salut, am un scuter si toba prinde aer nu mai are garnitura aia si cand nu mai acelerez face un zgomot tare ciudat (ca o impuscatura ) are ceva?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca toba face zgomot mare poti sa ai probleme cu vecinii apoi in trafic daca politia te prinde. Deci remediaza toba, pune-i garnitura, site pentru a nu avea necazuri.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sal repari cat mai repede

| Vladut_6547 a răspuns:

Nu cred ca are o "impuscatura", cred ca face un zgomot asurzitor. Nu afecteza cu nimic motorul doar urechile tale. Oricum ar trebui sa mearga mai bine daca toba e sparta. Fundita?

| ionutzfortuning a răspuns:

Pai eu nu stiu la ce te referi ca ''are ceva?'' din puncte tehnice nu i se intampla nimic poate cand te duci sa il inscri