| Adi_Andrei_1994 a întrebat:

Am avut o problema la scuter, nu mai imi pornea dintr-o data, i-am schimbat segmentii, i-am schimbat garnitura de chiuloasa! Si cand il pornesc se ambaleaza singur si se reduce tot singur si cand vreau sa il ambalez se aude de parca se ineaca si scoate foarte foarte mult fum pe toba si nu se accelereaza! Va rog frumos sa ma ajutati!

1 răspuns:
| BogdyBog91 a răspuns:

Ai mai reusit ceva? Cred ca ai pus pistonul invers, am patit si eu, segmentii sunt cu deschizatura in partea de jos. Verifica.