| createdin1987 a întrebat:

Am un zgomot ciudat de la toba, dar ea pare fi intreaga... https://www.youtube.com/watch?v=hX95y9f407s&feature=yout u.be ce ar putea fi? bujii, toba?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te referi la sunetul gros, ca de toba sport?
Cred ca ti s-a fisurat evacuarea undeva pe la mijloc... Trebuie sa te bagi sub masina cu motorul pornit dar sa nu fie incins, ca sa poti pune mana pe teava, sa vezi pe unde scapa.
Mie imi facea asemanator (alta masina), si pana sa ajung s-o urc pe rampa, mi-a cazut in mijlocul drumului laughing
Se rupsese de la intrarea in intermediara, din cauza ruginei.

| ȘefuLaValută a răspuns:

La sigur s-a spart/fisurat pe undeva