| aead a întrebat:

Salut, am un seat ibiza, mie mi s-a defectat inchiderea centralizata, pot sa o scot pe a ei, originala, si sa pun alta noua? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Florian20405 a răspuns:

Salut,da ai putea schimba inchiderea,dar un sfat,ia-ti tot una originala,nu-ti lua aftermarket,nu sunt bune,adica cele din magazin,eventual pune-ti si o alarma, totusi suntem in Romania, multi hoti/invidiosi, recomand Hornet sau Viper.
Bafta, ai masina faina! big grin

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, poti scoate kitul original de inchidere, si inlocui cu unul cumparat.
Nu ai nevoie de alarma, cum zice colegul, poti cumpara doar inchidere centralizata, cu sau fara telecomanda.

| OldSoul a răspuns:

Da, cumperi o alarma, cu modul de inchidere centralizata, o montezi zi rezolvi problema.