| Sk_Diaconu_1997 a întrebat:

Salut am un VW Passat B5 An 1998, 1600 cmc, si probleme cu inchiderea nu imi mai merg butuci si cand am luat-o era fara telecomanda de la inchiderea centralizata, poate are poate n-are, as dori sa stiu cati bani ma costa sa ii fac inchiderea centralizata sau daca are si sa ii iau doar telecomanda sa stiu cat costa aia si unde pot vedea daca are inchidere centralizata, nu prea stiu ca e a 2a masina si prima era doar pe cheie inchiderea.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Vorbeste cu un electronist auto care cunoaste modelul sa vada daca are inchidere centralizata. Daca are si functioneaza iti spune el de unde sa iei telecomanda si cat costa. Daca nu are sau e defecta se poate adapta un kit universal, sunt destul de ieftine (in jur de 100-150 lei), cu manopera cu tot duce probabil undeva la 200-300 lei. Dar tot un electronist auto te rezolva.

2 răspunsuri:
| xCeline a răspuns:

Costa in funcție de masina... de ex o cheie cu telecomanda pentru închidere centralizată la logan e vreo 300 de RON. Trebuie sa mergi sa te interesezi. De unde esti?