| Catalin2213 a întrebat:

Am un Touareg motor 2.5 tdi model r5 an 2007 fără perne de aer! As vrea sa stiu ce consum as scoate pana la Sinaia? Sunt 377 de km de la mine acasă până la Sinaia! As vrea un consum pe autostrada si unul mixt cu tot cu oras si autostrada.PS eu nu merg tare am un mers liniștit nu turez masina si pe autostrada merg cu maxim 120 de km/h!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De la 10% in sus, mai ales daca e automata, si mergi ca pensionarul.
Ati gasit gazda buna? Alimentezi cu cardul de cumparaturi?
Inteleg de ce mergi incet, sa nu bubuie anvelopele de care a zis colegul, sau sa se rupa vreun pivot din 2007.

| xerxes1 a răspuns:

Am inteles. Faci parte din categoria Morti de foame cu masini cu motor mare care merg la economie pe autostrada, eventual pe banda de depasire. Numere de BG, anvelope reesapate sau sh, motorina la bidon de la colegi.
Dar ai Touareg.