| anonim_4396 a întrebat:

am un vw passat anul fabricatiei 2007, motor 1.9 tdi.si nu stiu mie imi place sa il forjez la maxim. iji sa calc acceleratia pana la podea, dar cateodata cand il turez tare (de exemlu sunt cu a 3-a si turez intr. un deal pana la 4000), trage tare te baga in scaun si se intampla cateodata cand intarzii sa schimb viteza sa mi se opreasca turbo si nu mai trage daca schimb si a 2-a tot trage greu k si cum nu ai avea turbo si daca opresc motorul si il pornesc iarasi imi intra turbo inapoi.Credeti ca e normal sa se opreasca asa turbo?

Răspuns Câştigător
| danielradu a răspuns:

Normal se se schimba la 3000, cum *** sa-i sara joja ca a turat la 4 vb omului e ``dacie``, daca depasesti masini o turezi de 1000 de ori pe zi la 4000, bine daca si conduci?!

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Daca in a 3 a ai turat-o pana la 4000 nu ti-a sarit joja pe strada? - daca minti o sa-ti creasca nasul sa stii

| 244bogdan a răspuns (pentru negru30):

Nu mi-a sarit nimic.doar nu-i dacie.happy.si nu mint.