Întrebare recomandată | V3lCr0 a întrebat:

poate gasesc si eu pe aici niste oameni mai maturi sa ma ajute si pe mine cu ceva. Tata are vrea sa vanda masina.E un Opel Astra model berlina din 2007 din aceea cu fundul mai lung, cu 55 de mi de km la bord si motor benzina de 1.4.(90cp).Cat ar putea lua pe ea? Arata foarte bine masina, cum ar fi noua.Consumul este mic este 6 mixt.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intra si tu pe autovit sau mobile.ro si analizeaza preturile pietii

| Azµre a răspuns:

5000-5500 de euro ținând cont de motor că abia are 55000 km, una asemănătoare doar că, cu un rulaj de 150000 se dă la 3500 euro.

| charleslouboutin a răspuns:

Depinde ce an este...in ce stare se afla, daca a avut sau nu interventii, intra si tu pe site-uri gen autovit..si vezi acolo ce si cum!

| AndyDeiu a răspuns:

Ala e spate nu fund. daca ziceai cur aprobam happy Si lasa-l pe taicatu sa o vanda laughing dar na e bine sa ajuti rolling on the floor..Conteaza mult gemauri electrice ultima vizita la service.ce tabla are omule is multe.din descriere e roz..in realitate fac pariu ca e mancata de rugina prin parti..si chestii. Daca taicatu nu stie cu cat sa o vanda atunci sa lase cumparatorul sa ofere un pret si el sa negocieze pan la sange laughing

| PurceluAtomic a răspuns:

Eu n-as da mai mult de 5000 euro.

| Catabossul a răspuns:

Uita-te pe diferite siteuri despre masina ta si sa te informezi sa vezi