| CrissMax a întrebat:

Știu că puteam pune aceasta întrebare intr-un forum special, dar întâlnit probleme la crearea unui cont...
Am un Ford focus 2010, cu sistem de sonorizare 6000CD care are și bluetooth. Când mi.am luat mașina mă puteam conecta foarte ușor și rapid, acum îmi conectez telefonul, îmi apare ca este conectat, dar nu aud nimic și nici persoana de la calalalt capăt al firului nu mă aude, chiar dacă selectam din telefon "Ford audio"- acum nici asta nu o mai pot face... mă poate ajuta cineva cu niște sfaturi? Ar fi minunat sa gasesc pe cineva cu același model de CD-player. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Nicu_Maier_1968 a răspuns:

Posibil sa fi făcut ceva modificări la setările telefonului tău, verifica.