| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Salut, am vazut de vanzare un Volkswagen Passat 1.9 TDI diesel, din 2001 recent adusa si inscrisa in Botosani, iar pretul este de 2300 euro. Proprietarul accepta orice test si poate sa imi lase masina o saptamana in test. Masina are climatronic si arata foarte bine. Ce parere aveti? Merita? E buna marca aceasta de masina?

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Eu zic ca merita toti banii daca este in stare decenta.
Oricum ar fi mai inainte de a o cumpara mai bine testeaza mai multe masini de acest model cu aceeasi motorizare sa-ti faci o idee cum ar trebui sa se comporte.
Si desigur ar fi bine sa o testezi si pe un drum mai rau, daca exista batai e destul de costisitoare inlocuirea bratelor la acest model, desigur exista si variante mai ieftine dar nu sunt de durata.