| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am verificat o masina pe carvertical, totul ok, dar mi s-a parut ciudat ca din momentul fabricarii pana a fi adusa in Romania, nu apare nicio inregistrare. Poate sa fie asta o problema?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Verificarile astea sunt degeaba.
Majoritatea masinilor nu au nici un fel de inregistrari, nu apare nici macar istoricul de la RAR.
E inca o modalitate de a tepui "barbatii destepti".

| SharpEagle a răspuns:

Deci, da...
N-am inteles mai nimic. laughing
Si nu, telepatia nu a functionat. rolling on the floor

| NYK4u a răspuns:

Salut, încearcă și pe alt site de verificare a autoturismului.

| GeorgeGamer790 a răspuns:

Daca a fost inregistrata in Romania, nu e nimic suspect, probabil a venit in tara pe platforma sau bac.