| houserboy a întrebat:

Salut are cineva aprilia rs 125? vreau sa intreb cateva lucruri

Răspuns Câştigător
| KaPy2 a răspuns:

Poi poti cauta set-motoare pentru aprilia ta pe http://moto-atv-scutere.anunturi-auto.4tuning.ro/
Polini,malosi,acum depinde si cum merti si tu cu ea daca ma intelegi

5 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Salut
Poi poti intreba orce in aceasta categorie tongue

| houserboy explică:

Da dar vroiam sa vb cu cineva care are rs pentru ca vreau sa ii cumpar cilindru si piston si vreau sa stiu ce firme st mai bune si rezistente

| houserboy explică (pentru KaPy2):

Pai merg de obicei bine dar st momente cand ii dau dar am inteles ca la polinii set. creste exagerat consumu e adevarat?

| KaPy2 a răspuns (pentru houserboy):

Poi daca segmenti sunt uzati consuma mult, eu am un malaguti phantom f12 si s-au uzat segmenti mai demult cu un plin de malaguti ma plimbam o zi si rezervoru are 8 litri, acum ma plimb o saptamana una juamte depinde de foiala, la polini depinde ce cota are cat de tare ii dai si tu daca dai mereu blana blanda mereu mereu te rupe la consum orce scuter papa la turatie, ca si masina daca mergi incet cu masina consumu e mic daca te dai la ea consuma

| yamahaaerox49 a răspuns (pentru KaPy2):

Zi-mi si mie dc se tot strica pistonu si segmenti?
am luat unu piston nou si segmenti si nu mau tinut nici o saptamana dc? s-ar putea sa fie de la cilindru ca are niste zgarieturi mici?

| KaPy2 a răspuns (pentru houserboy):

Poi poti cauta set-motoare pentru aprilia ta pe http://moto-atv-scutere.anunturi-auto.4tuning.ro/
Polini,malosi,acum depinde si cum merti si tu cu ea daca ma intelegi