| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva idee cat m-ar costa sa fac un BMW e36 2.8 benzina TURBO? As vrea sa il duc in vreo 400-500 de cai. Masina sa o iau stock si sa o modific eu: turbina,intercooler, ambreiaj etc. La cati bani as ajunge cu toate astea? Si m-ar interesa sa stiu si un consum aproximativ.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa ii dublezi puterea motorului? poate daca ii iei un motor nou

| hanonime a răspuns:

Mda..de ce am postat eu aici nu stiu. E un site plin de copii de 12-13 ani care nu au nici o legatura cu masinile.