| catalin542000 a întrebat:

Salut, as dori sa cumpăr un audi a5 2012, însă sunt putin nedumerit la consola mmi (de la schimbător) pentru ca am văzut că unele console au 4 butoane si altele au 8 butoane (sa-i zic asa).
Va las un link in care găsiți două poze ca sa stiti despre ce vorbesc.
Audi a5 https://imgur.com/gallery/XP9jhn3
Intrebarea mea ar fi, daca as lua un audi care ar avea 4 butoane la consola, eu mai am acces si la celelalte 4 optiuni care sa zic lipsesc de pe consola?
Nu stiu daca ma înțelegeți că vreau să spun dar sper sa va dati seama de ce zic cu ajutorul pozei.
Vreau sa fac o alegere si nu stiu care!

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Nu ai acces la celelalte optuni, pentru ca de asta sunt mai multe versiuni de MMI laAudi si unii dau 1700 de euro pe extraoptiune si altii dau 2700 de euro pe extraoptiune.
Uita-te mai bine ce optiuni difera, poate chiar nu le folosesti.
Este aiurea sa nu iei o masina buna din cauza unor optiuni care nu conteaza.