| Liviu321 a întrebat:

As dori sa schimbul si eu la Logan 2 ulei de motor, uleiul de la schimbator, filtru de particule, de aer si de polen? Cat m ar costa totul? Si ce ulei recomandati? Acela special de Logan e bun?

Răspuns Câştigător
| Stef45 a răspuns:

Cel mai sigur mergi la un magazin de Piese auto.Ei sunt cei mai pregatiti sa iti raspunda la intrebari si sa iti recomande cele mai bune filtre sau cel mai bun ulei.
Aici vei gasi pareri impartite, ca la unul merge mai bine cu uleiul ala la altul cu alt ulei.
SAU poti intra pe epiesa.ro si verifici singur acolo in functie de marca masinii, de anul, de motor.