| mariusinho998 a întrebat:

As vrea niste sfaturi in legătura cu un peugeot 206 din 2002. Mai exact vreau sa fac ceva schimbări la el insa nu prea am experienta. As vrea sa înlocuiesc stopurile cu cv tuning sau macar cu cele de dupa facelift insa nu stiu daca se potrivesc si sa le aplic folie. As vrea niste site.uri de incredere pt ca mi.e frica sa nu fie ceva teapa pe olx sau situri gen..multumesc

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa folia pe stopuri ca este ilegala si s-ar putea sa ramai fara certificat