| Popy8 a întrebat:

Salut, as vrea sa cumpar si eu o diagnoza auto si nu ma pot decide ce sa aleg intre acestea 2
Interfata Diagnoza Tester Profesional Auto Volkswagen (VCDS) sau Interfata Diagnoza Multimarca, iCar 3 Vgate Bluetooth precizez ca marca volkswagen ma intereseaza

5 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Prima varianta. E mai "profi".

| OldSoul a răspuns:

Daca vrei doar pentru erori, o poti alege pe a-2-a, daca vrei sa mai faci si unele adaptari alege-o pe prima.
In cazul in care o alegi pe prima iti recomand sa cumperi una in engleza, cat timp primesti codurile de eroare in engleza iti e mult mai usor sa aflii de unde problema, doar copii eroare si o cauti pe Google, si de acolo vei primi mai multe informatii utile.

| xerxes1 a răspuns:

Am si universal auto com cat si vag com.
Universalul face cate putin din toate.Vag com-ul face multe chestii in plus.

| alexwahl a răspuns:

Un Tester pentru mai multe marci e mai eficient. Si eu sunt pe cale de a-mi lua unul. Cati bani esti pregatit sa dai? la 600 de euro iti poti cumpara unul pentru 50+.de marci.

| Popy8 explică (pentru alexwahl):

Momentan nu am decis sa cumpar unu calumea doar asa sa ma joc putin!