| Roman_Catalin_1994 a întrebat:

As vrea sa schimb ceasurile la un golf 4 1.4 16v 1999 cu altele la fel. Intrebarea mea este...pot sa le schimb pur si simplu sau imi trebuie vreun program ceva...

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ceasurile adica turometrul, kilometrajul se poate de ce nu, insa vei avea alti km in bord mai multi sau mai putini dupa caz.
Daca sunt luate de pe acelasi model nu vad de ce nu ar merge si nu ai nevoie de niciun program doar de cineva care se pricepe sa le scoata si sa le puna pe celelalte, se conecteaza prin niste mufe in bord.

| Roman_Catalin_1994 explică (pentru Simpatic):

Aha... De ci nu ar fi problema nu sa înțeleg