| Nicudrg13 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu ce consum(LA SUTA) are un BMW 330 DIN 2004, motor 2993cm, 204 cp, diesel...Si care este pretul corect pentru o astfel de masina.Are 1800.000 km, euro4, inmatriculata in romania.Interiorul si exteriorul exceptionale.stiu problema la masinile bmw, cu piesele.

Răspuns Câştigător
| paulmicutz a răspuns:

In oras ai 9.4
In afara 6.8
Si mixt 5.3

| Nicudrg13 explică (pentru paulmicutz):

Ai si tu acest tip de masina? sau daca ai luat datele de pe forumuri, sa-mi dai un link..care crezi ca e pretul corect, avand in vedere datele pe care le-am dat..ps-are 180.000, am gresit cu zerourile

| paulmicutz a răspuns (pentru Nicudrg13):

Nu dar am un prieten foarte bun care e mecanic experimentat si l-am intrebat big grin.

3 răspunsuri:
| Nicudrg13 explică:

3.0 diesel.