| TakeOff a întrebat:

Astăzi am avut proba teoretica pentru obținerea permisului de conducere la care am fost admis. Acum sau mai schimbat lucrurile și după ce termini chestionarul te programezi singur de pe calculator. După ce am terminat și m-am programat polițistul mi-a zis doar sa scriu data când o să dau traseul pe dosar și atat nu a mai scris admis și numărul de puncte cu care am promovat ca înainte. Credeți că este vreo problema? Sau că nu aș putea să dau traseul din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| DarkAndDreary a răspuns:

Nope.
Doar te prezinți cu dosarul și actul de identitate în data și la ora respectivă.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce te-ai programat pe calculator si apari in baza lor de date nu cred ca ar fi vreo problema