| LucaşCosti5858 a întrebat:

Salut, am sustinut proba teoretica(sala) la Constanta pentru permis de conducere de cat B si intr-o doara am dat sa rasfoiesc foile care sunt in dosar si observ ca pe hartia unde scrie de proba teoretica nu e nimic completat la calificativ si semnatura lucrator(am fost admis la proba), trebuia dupa ce m-am programat pentru proba practica sa merg la vreun birou sa mi completeze acea hartie, deoarece eu imediat cum am vazut ADMIS pe ecran si m-am programat pentru proba practica am plecat. Ar fi trebuit completata foaia aceea? Ce trebuie sa fac? Multumesc!

2 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Când ai intrat în sala te-a întâmpinat un polițist care a cerut probabil buletinul și ți-a zis sa iei un loc etc... Eh... Când ai terminat ar fi trebuit sa mergi tot la ala sa îți completeze pe foaia aia. Cred ca trebuie sa te întorci unde ai dat sala sa îți completeze fisa.

| Dani2345678 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic daca te-ai programat singur dupa ce ai fost admis. Foaia nu trebuia completata. Poti verifica si pe site-ul drpciv data cand esti programat la traseu.