| ted32e a întrebat:

Astazi am dat sala si din pacate am picat cu 21...
Urmatoarea examen ( sala ) se va da la 16 zile lucratoare sau calendaristice?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de 15 zile calendaristice, dar socotite pe zile libere, respectiv nu intra in calcul ziua cand incepe termenul si cand se sfarseste, asa ca sunt 16 zile calendaristice si te vei putea reprograma abia incepand cu luni 25 februarie.

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

15 zile lucratoare din ziua in care ai picat. Daca ai picat azi, te ve duce pe 1 Martie