| SilentRp a întrebat:

Astazi am schimbat capetele de bara la masina iar mecanicul de acolo mi-a spus ca nu este necesar sa ii mai fac unghiul de fuga deoarece mi-a pus capetele de bara "la linie". Masina nu trage deloc nici stanga nici dreapta. Sa ma iau dupa el sau sa ma duc sa fac unghiul?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da, este bine sa il faci pentru a nu tocii nimic la masina. Pentru o functionare ideala schimbale!

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Fa unghiul de fuga scuze nu schimbale laughing

| SilentRp explică (pentru FurtunaDiesel):

FurtunaDiesel tu cred ca esti cel mai tare user de pe TPU. Esti foarte activ. Stii cumva si un centru bun de facut unghiuri prin zona vitan?

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru SilentRp):

Da! ROMATUD pe Sos. Vitan Barzesti nr. 3!

4 răspunsuri:
| MisterIcs a răspuns:

Dacă ți-a schimbat capetele de bară trebuie să faci unghiul neapărat. Nu contează că le-a pus la linie.